> PRACA > Gdańsk

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Zakres obowiązków: Sprzedaż powierzchni reklamowej oraz innych narzędzi marketingowych Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy Realizacja planu sprzedażowego Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych Negocjacje warunków współpracy Aktywna współpraca z innymi działami organizacji Wymagania: Doświadczenie w obszarze sprzedaży min. 2 lata Asertywność i umiejętności negocjacyjne/handlowe Praktyczna znajomość MS Office Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Dodatkowym atutem będzie znajomość branży aptecznej/farmaceutycznej Zapewniamy: Umowę o pracę Możliwość rozwoju Pracę zespołową w miłej atmosferze Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska Prywatną opiekę medyczną Program poleceń pracowniczych

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych
Sprzedawca: Gemini Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk